راهنمای خرید شارژ

مرحله اول : کشوری که قصد ارسال شارژ به آن را دارید انتخاب کنید، بطور مثال شما قصد ارسال شارژ به یکی از اپراتورهای کشور افغانستان را دارید پس ابتدا باید کشور افغانستان را انتخاب و سپس اپراتور سیم کارت خود را انتخاب نمایید.

مرحله دوم : همانطور که مشاهده میکنید پس از انتخاب کشور یک گزینه در زیر آن فعال شده که به کاربر میگوید اپراتور سیم کارت خود را انتخاب کنید، در این مرحله شما میبایست اپراتور سیم کارت خود را که مربوط به همان کشور است را انتخاب کنید و سپس روی دکمه ثبت و ادامه خرید کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی خرید خود شوید.


مرحله سوم : در این مرحله مبلغ شارژ خود را بر اساس واحد پولی همان کشور انتخاب می نمایید، این مرحله دو حالت دارد در بعضی مواقع مقدار شارژ را بر اساس مبلغی که سایت سی شارژ تعیین کرده انتخاب کنید و یا مبلغ شارژ را به مقدار دلخواه خود انتخاب می کنید، در تصویر زیر به زدن روی گزینه + (مثبت) مبلغ شارژ افزایش و با زدن دکمه - (منفی) مبلغ شارژ کاهش می یابد.

مرحله چهارم : در این مرحله شماره موبایل خود را که مربوط به اپراتور انتخاب شده می باشد وارد نمایید.

توجه : شماره موبایل خود را بدون مثبت و یا کد کشور و یا گذاشتن صفر قبل از شماره وارد نمایید، بطور مثال شماره موبایل شما : ۰۹۰۱۷۶۵۱۵۸۳ میباشد پس شما باید شماره خود را به این شکل وارد نمایید : ۹۰۱۷۶۵۱۵۸۳ در صورت اشتباه وارد نمودن شماره موبایل، ممکن است خطاهایی از سمت سایت دریافت کنید.

مرحله پنجم : در این مرحله جزئیات خرید شما نمایش داده می شود که قبل از خرید همه اطلاعات مخصوصا شماره موبایل و مبلغ پرداختی را بررسی نمایید و بعد از تایید و بررسی بر روی دکمه پرداخت سفارش کلیک کنید.

توجه : در صورتی که سفارش خود را در سی دقیقه تکمیل نکنید سفارش شما بطور اتومات منقضی می شود و باید خرید خود را مجددا انجام دهید.

مرحله ششم : در این مرحه ابتدا باید در سایت ثبت نام بشوید و برای این کار کافیست شماره موبایل ایران خود را جهت احراز هویت و ثبت نام وارد کنید و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید، یک کد ۶ رقمی به شماره موبایل شما جهت تایید شماره موبایل ارسال میشود که در مرحله بعدی باید وارد کنید تا شماره موبایل شما توسط سایت تایید شود.

مرحله هفتم : پس از تایید شماره موبایل ایران خود وارد درگاه بانکی می شوید که باید اطلاعات کار بانکی خود جهت خرید شارژ وارد نمایید، پس از پرداخت و تکمیل فرآیند خرید به هیچ عنوان صفحه بانکی رو نبندید و منتظر بمانید تا بطوذ اتوماتیک از سمت درگاه به سایت سی شارژ انتقال داده شوید، بعد از پرداخت و تایید در صورتی که اطلاعات خرید مانند شماره موبایل و یا اپراتور سیم کارت را به درستی وارد کرده باشید، شارژ درخواستی بطور اتومات در کمتر از 5 دقیقه برای شما ارسال میشود، و در صورت اشتباه وارد نمودن شماره و یا اپراتور مبلغ واریز شده به حساب کاربری شما در سایت سی شارژ واریز می شود که میتوانید مجددا از موجودی کیف پول خود در سایت اقدام به خرید نمایید، برای وارد شدن به صفحه حساب کاربری می توانید از دکمه زرد رنگ در منو سایت، گوشه سمت چپ کلیک کنید و یا می توانید با کلیک بر روی این لینک وارد حساب کاربری خود شوید.

 

توجه : در صورتی که تعداد خرید های شما زیاد است و نمی خواهید برای هر خرید وارد درگاه بانکی شوید، می توانید وارد حساب کاربری خود در سایت بشوید و با افزایش موجودی کیف پول در پروفایل کاربری، حساب کاربری خود را شارژ کنید تا دیگر نیاز به هربار انتقال به درگاه بانکی نداشته باشید، توجه کنید که مبلغ شارژهای خریداری شده از موجودی کیف پول شما کسر می شود و در صورتی که شارژی ارسال نشود مبلغ آن بطور اتوماتیک به کیف پول شما برگشت داده می شود.

لطفا کمی صبر کنید...